KURUMSAL

KURUMSAL

SilkRoad Hakkında


Eskiden ticaret ve taşımacılık kervanlarla yapılırdı. Gelişen teknoloji lojistik sektörünü de değiştirdi ve geliştirdi. Silk Road, son teknolojik araçları kullanarak uluslararası taşımacılığa yeni bir boyut getirirken en büyük misyonu, tarihi ipek yolu mirası üzerinden geçmiş ile gelecek arasında lojistik bağ kurmak.

SilkRoad Lojistik, tüm lokasyonlardan özellikle Avrupa ile yakın Asya lokasyonları arasında anahtar teslim proje taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı, transit taşımacılık ve konteyner taşımacılığı ile ithalat, ihracat firmalarına hızlı, kaliteli ve güvenilir taşımacılık hizmeti desteği sunmaktadır.

SilkRoad Lojistik; Karayolu, Havayolu, Denizyolu sevkiyatı, Gümrükleme ve sigorta hizmetleri operasyonlarını gerçekleştiren aktif bir acente ağına sahip olan “anahtar teslim nakliye” hizmetleri veren Uluslararası taşıma işleri organizatörüdür. Firmamız Fiata (International Federetion of Freight Forwarders Associations) ve bu kuruluşun Türkiye temsilcisi Utikad (Uluslararası Taşıma Hizmetleri Üretenleri Derneği) üyesidir.

Misyonumuz

Lojistik sektöründe hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile dünya standartlarında bir marka olmak.

Vizyonumuz

Taşımacılık, depoculuk, dağıtım, gümrükleme ve sigortacılık konusunda Lojistik sektöründeki her türlü gelişme ve yeniliğin uygulayıcısı olmak.

Çevre Politikamız

Çevryi çok önemli ve vazgeçilmez bir yaşam felsefesi olarak gören şirketimiz, tüm faaliyetlerinde çevre bilinciyle hareket etmektektedir.